piątek, listopada 18, 2005

Napiszcie do prezydenta!

Nieczęsto zdarza się, aby osoba na wysokim stanowisku przyznawała się otwarcie do tego, że nie potrafi sprostać wymogom owego stanowiska. Prezydent Poznania, niejaki Ryszard Grobelny, oraz komendant policji miasta Poznania stwierdzili właśnie, iż nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa legalnej demonstracji. Kto w takim razie ma się tym zająć? Krasnoludki?

Zachęcam czytelników bloga$ka do wysłania następującego maila. Dla Waszej wygody przygotowałem listę adresatów, temat i treść. Kopiujcie i ślijcie!

Adresy:

Prezydent@um.poznan.pl, krs@um.poznan.pl, kraj@agora.pl, polityka@polityka.com.pl, ikosmala@redakcja.nie.com.pl, m.messner@eib.org, rzecznik@mswia.gov.pl, dorota.malesa@newsweek.pl, news@antyradio.pl

Temat:

Prośba do prezydenta Poznania o rezygnację z pełnionej funkcji

Treść:

Szanowny Panie Prezydencie, w związku z wyrażoną przez Pana na piśmie i potwierdzoną przez wojewodę niezdolnością do zapewnienia bezpieczeństwa pokojowej demonstracji z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji UNESCO oraz mieszkańcom Poznania, niniejszym wzywam Pana oraz Komendanta Miejskiego Policji do natychmiastowego podania się do dymisji.

Jest niedopuszczalne, aby osoby, które w oczywisty sposób nie są zdolne do wykonywania swoich obowiązków, pozostawały dłużej na stanowiskach.

Z pewnością zgodzi się Pan z moim zdaniem.

Jednocześnie pragnę wyrazić pełne poparcie dla Marszu Tolerancji w Poznaniu i zaprotestować przeciwko jego zakazaniu.

Z poważaniem,

[imię i nazwisko]

0 Comments:

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home