środa, listopada 09, 2005

Ostatni post brata Anzelma

List otwarty do polityków

Kochani Romanie Giertychu, Andrzeju Lepperze i Jarosławie Kalinowski!

Zbliża się chwila, gdy głosować będziecie nad wotum zaufania dla rządu Prawych i Sprawiedliwych Panów Kaczyńskich i Pana Premiera Marcinkiewicza. Macie niepowtarzalną możliwość realizacji najważniejszych celów politycznych -- tak, to Wy możecie uczynić Polskę rajem szczęśliwości i oazą katolicyzmu na pogańskiej mapie Europy. Pozwoliłem sobie zgromadzić najważniejsze postulaty, jakie możecie podsunąć Panu Premierowi na wypadek, gdyby o czymś zapomniał:

1. Konieczna jest renegocjacja traktatu z Łunią. Jest to bardzo proste -- trzeba wyjść z Łuni, a potem jeszcze raz wejść. Przy czym ten drugi krok można pominąć.

2. Życie niepoczętych musi być chronione. Każda kobieta niebędąca w ciąży winna stać się własnością ludu, a każdy mężczyzna mieć obowiązek patriotyczny zapłodnienia wszystkich niespokrewnionych z nim kobiet. Rozwiąże to problemy bezrobocia (kobieta będzie siedzieć w domu i rodzić), spadającego przyrostu naturalnego oraz tzw. aborcji (bo po co abortować, skoro następnego dnia znowu ktoś zapłodni).

3. Konieczne jest wykreślenie z książek do tzw. biologii szkodliwych bzdur o ewolucji. W ogóle najchętniej bym zakazał tzw. biologii -- wystarczy to, co mówi Biblia.

4. Niezbędne jest wprowadzenie berecikowego. Ta jednorazowa wpłata dotyczyć będzie osób starszych, którym często brakuje na chleb i lekarstwa. Osoby te znane są ze swego właściwego poglądu na życie i politykę i zasługują na podziękę.

5. Konstytucja musi zaczynać się od preambuły, w której na co najmniej trzech stronach dziękujemy Panu Bogu za zesłanie władzy. Poza tym musi zawierać punkt, że wszystkie prawa niezgodne z etyką chrześcijańską zostają automatycznie uchylone (dobry przykład: tu -- wypowiedź prof. Łączkowskiego: " Zdaniem innego z członków Rady, prawnika i byłego sędziego Trybunału Konstytucyjnego, prof. Wojciecha Łączkowskiego, nie powinno być zgody na Marsz Równości w Poznaniu. - Gdyby to ode mnie zależało, takiej zgody bym nie wydał. Są wartości wyższe niż prawo. Prawo, które narusza prawo naturalne, może być nie respektowane - oświadczył podczas konferencji prof. Łączkowski."). Poza tym najważniejszą świętością jest życie ludzkie, które może przerwać jedynie Bóg. No i niezbędna jest kara śmierci. Poza tym wszystko jedno, co będzie w Konstytucji.

Wierzę w Was, panowie. Osoby tak prawe i moralne jak Andrzej Lepper to jedyna gwarancja Rewolucji Moralnej, po której w Polsce zapanuje raj. Alleluja i do przodu!

Z poważaniem,

Brat Anzelm

2 Comments:

  • Queerest of the queer powraca, alleluja! :D

    By Blogger yves, at 11:57 AM  

  • o matko bosko, juz mie lepiej - ledo com dopadła klawiatury - pan Zdzisio kłąnmie - trafiłam tylko do ambulatorium, bo bardzo mię zęby bolały i chyba z nalewką ojców Karmelitów przesadziłam.

    By Anonymous siostra_eufemia, at 5:44 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home