czwartek, maja 11, 2006

Jawohl, mein Fuhrer!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3337662.html

Wstawiam artykulik/notkę w całości, bo krótka:

"Władze Warszawy nie mogą dać zgody na ten przemarsz! Jeżeli dewianci zaczną demonstrować, to należy dolać im pałą" - tak Wojciech Wierzejski z LPR komentuje dla "Życia Warszawy" artykuł o Marszu Równości.

W dalszej części swojej opinii polityk Ligi nie odpuszcza też zachodnim politykom. "I nic mnie nie obchodzi, że mają przyjechać jacyś politycy z Niemiec." Poseł Wierzejski nie pozostawia wątpliwości, dlaczego niemieckich polityków się nie obawia. "To nie są żadni poważni politycy, tylko geje." Co z nimi zrobić? Wierzejski również zna remedium. "Jak dostaną parę pał, to drugi raz nie przyjadą. Gej to przecież z definicji tchórz" - konkluduje Wierzejski.

http://www.zw.com.pl/.../news_id=86456

Tysiące ludzi z Polski i z zagranicy przyjadą na marsz równości 10 czerwca w Warszawie. W Europie geje bokserzy i karatecy szykują się do obrony pochodu przed polską skrajną prawicą.

Informacje o zakazach manifestacji gejów przez polskie władze i atakach na nich bojówek skrajnej prawicy wzbudziły falę oburzenia na Zachodzie. Demonstracja ma być jednak nie tylko marszem w obronie homoseksualistów. – Ona będzie traktowana jako wielki bunt przeciw obecnym władzom – mówi szef Fundacji Równości Tomasz Bączkowski. [...] Wieści z Polski, która jest członkiem UE, spowodowały reakcję tamtejszych ruchów gejowskich, obrony praw człowieka, partii lewicowych i liberalnych. Ich politycy wybierają się na warszawski marsz. Według informacji ŻW, przyjedzie szwedzki minister ds. demokracji i równości Jens Orback, szefowa współrządzących niemieckich Zielonych Klaudia Roth, poseł Bundestagu Volcker Beck. Prawdopodobnie będzie również wicemarszałek niemieckiego Bundestagu Mechthild Rawert.

Jeśli słowa Wierzejskiego nie są podżeganiem do przemocy, to chętnie się dowiem, czym są.

Na koniec wiceminister edukacji:

Orzechowski gejów nazywa zboczeńcami: "W pierwszych dniach grudnia parlament belgijski zezwolił na adopcje dzieci przez zboczeńców. Informacja nadeszła w Adwencie, w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie. Europę zalewają rozmaite dewiacje, ale sankcjonowanie ich najbardziej szatańskiej postaci - deprawacji bezbronnych dzieci - wzbudza szczególny sprzeciw. Problem zboczeń nie omija również Polski. Po serii manifestacji w obronie rzekomo zagrożonych praw człowieka i dyskryminacji homoseksualistów organizacje skupiające gejów i lesbijki czynią następny krok. Oto w Krakowie, przy udziale władz miasta, rozdawano uczniom ulotki propagujące homoseksualizm!".

Milczcie, obywatele. To nie o was mowa. Nie musicie reagować, oglądać się, gdy inny dostaje słowem lub kamieniem. Macie czyste sumienie, wszak sami nie rzucaliście, a nawet jeśli, to przecież mieliście towarzystwo. Wykonywaliście tylko rozkazy. Zresztą, to tylko dewianci obrywają. To nie ludzie. A tego nie czytajcie. Mogłoby Wam zburzyć spokój ducha.

10 Comments:

 • Ciekawe linki. Wydaje się zatem, że po raz pierwszy geje i lesbijki przygotują się, by odeprzeć atak, zamiast polegać na policji, która w najlepszym razie i tak nie pomoże (w najgorszym będzie tłuc razem z Wszechpolakami)...

  By Anonymous Łysakowski, at 1:03 PM  

 • “Kiedy przyszli po komunistów, nie reagowałem, bo nie byłem komunistą, kiedy przyszli po Żydów, nie reagowałem, bo nie byłem Żydem, kiedy przyszli po Świadków Jehowy, nie reagowałem, bo nie byłem Świadkiem Jehowy, kiedy przyszli po katolików, nie reagowałem, bo byłem protestantem. Kiedy przyszli po mnie, nie było nikogo, kto mógłby zareagować”

  Martin Niemoller, 1945, Niemcy

  By Anonymous ulala, at 3:37 PM  

 • po prostu mi sie chce plakac jak to czytam,
  ..brak mi slow!

  By Blogger Przemek, at 6:10 PM  

 • I te osoby się kreują na najbardziej pokrzywdzone, bo się im narzuca "europejskie wartości", bo się godzi w ich pieprzony tradycyjny model rodziny...

  Przemarsz się odbędzie, a potem znowu konserwatyści wyciągną, że Beck i Roth rzekomo domagają się legalizacji pedofilii, a polscy manifestancji szli z nimi ramię w ramię, czyli wiadomo, jak to się skończy. MY wiemy lepiej, MY wam pokażemy, jak należy sobie ułożyć rodzinę, komu nie podawać ręki, w kogo rzucać kamieniem.
  Przemarsz się odbędzie, będą jakiś czas o nim mówić, będą mówić o obnoszeniu się ze swoją seksualnością, znowu pokażą w relacjach zdjęcia z zagranicznych parad jako komentarz do polskiej, a potem przejdą nad tym do porządku dziennego. A władza dalej będzie głaskać dumę naszą homofobiczną po główce, bo nie ma to jak doskonała umiejętność tępienia wroga systemowego.
  Czy to ma jakieś zakończenie?

  By Anonymous Selina, at 6:35 PM  

 • selina: ma.

  By Blogger Oliveira, at 6:50 PM  

 • a ja myślałam, że demokracja sama się obroni, IV RP się zaczęła, a ja mówiłam - głupie cielę - że nie dadzą rady, że to niemożliwe i codziennie dowiaduję się, że kolejny etap mamy za sobą

  By Anonymous socjopatyczna_malkontentka, at 8:31 PM  

 • Ja w sumie nie z Wawy, ale można by się kopsnąć.

  A możę do innych miast ten "Taniec z gejami" by też zaglądnął? Bo u nas to taka zima w tej kwestii, że wstyd. NOP po ulicach łazi jakby był u siebie conajmniej ...

  By Anonymous Uenifeu, at 10:22 PM  

 • uenifeu: A gdzie to jest "u Was"?

  By Blogger Oliveira, at 11:05 PM  

 • Wrocek.

  By Anonymous Uenifeu, at 12:17 AM  

 • jak przeczytalam text wierzejskiego, to mi rece opadly, po raz kolejny. mamrocze pod nosem: nie przyzwyczajac sie... nie przyzwyczajac sie... nie przyzwyczajac sie...

  i to pukanie...
  ...puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk...
  nie ma takiego dna, w ktore nie mozna zapukac od dolu...
  jedyne, co mozna zrobic, to przetlumaczyc to na jakis cywilizowany jezyk i poslac wymienionym politykom. innym tez, nie zaszkodzi.

  mam taki optymistyczny akcent: z przyczyn zawodowych przestudiowalam texty jarmana, w jukeju bylo podobnie, te same hasla, te same argumenty. tam dali rade, to i tu bedzie kurwa w koncu normalnie.

  pozostaje kopsnac sie do stolicy w wiadomym terminie. guzik jest przebrzydlym tchorzem, ktory nie umie sie bic i nadrabia mina. no ale chuj.

  i tyle, drodzy panstwo.

  By Anonymous guzik, at 12:53 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home