poniedziałek, sierpnia 07, 2006

Biedny, biedny pan

Homoseksualiści to zwierzęta i wysłannicy diabła - twierdzi Paweł Zyzak z bielskiego PiS na łamach partyjnej gazety. Tadeusz Cymański zapowiada, że zdyscyplinuje bielskich działaczy.

Zyzak, student historii Uniwersytetu Jagiellońskiego, opublikował w gazecie "W prawo zwrot!" artykuł "Diabeł jest zoofilem". Tekst jest pseudoteologicznym wywodem na temat tego, że homoseksualiści są wysłannikami diabła.

- Diabeł nie mógł wykończyć Kościoła za pomocą ludzi, chce to zrobić za pomocą "zwierząt" - pisze Zyzak. Obraża intelektualistów, liberałów, uczestników parad równości. - Pedały, wykorzystując pojedyncze napaści i słowne wyzwiska, umiejętnie zjednują sobie ludzkie współczucie, stylizując się na ofiary represji i "nietolerancji". Do walki przyłączają się zafascynowani ruchem lub okazujący się być zdeklarowanymi pedałami intelektualiści - pisze student UJ.

Ho, ho. Z jednej strony, czuję się wyróżniony. Jestem wysłannikiem diabła! To pewnie znaczy, że mam jakieś moce magiczne. Może na przykład mogę razić ogniem, albo latać? To by było fajne i zaoszczędziło mi wydatków na bilety autobusowe. Poza tym, zawsze chciałem mieć rogi i ogon. To by mnie na pewno odróżniło od większości ludzi. Może oczy, płonące nieludzkim żarem? Wow!

Poważniej, jednak -- szalenie smutne jest, kiedy ktoś tak bardzo stara się wyprzeć swoje skłonności homoseksualne. Inaczej tego nie mogę zdiagnozować -- wysłannicy diabła muszą pana Zyzaka kusić co dnia i co nocy, biedak spać nie może, bo co oczy zamknie, jawi mu się sodomia i gomoria w wykonaniu "zwierząt". Stara się sobie i innym tłumaczyć, że homoseksualiści to w ogóle nie ludzie, tylko zwierzęta, on wcale taki nie jest, patrzcie, jak się odcina i jak nienawidzi! A jednak wysłannicy diabła kuszą...

Panie Pawle -- proponuję pogadać o tym z Wojciechem Wierzejskim. On też zmaga się z Wysłannikami Piekieł od lat. A jeśli niczego nie wymyśli, zawsze zostaje wam zgłosić się do grupy Odwaga na terapię przytulaniem.

6 Comments:

 • To już wiem, skąd u mnie ten zapach siarki i niechęć do wody święconej;)

  By Anonymous Makaron, at 10:05 AM  

 • znajomi twierdzą, że jak przechodzę obok kościołów, to się pewnie woda gotuje - nie wiem bo nie wchodzilem żeby sprawdzić. I teraz już wiadomo dlaczego!

  By Anonymous trekker, at 11:17 AM  

 • Mój Boże. Toż sam poseł Cymański interweniował.

  Pewnie reprymendował:
  Wiesz, daj spokój z tymi tekstami. Ludzie tego nie kupują. Udawaj tolerancyjnego. I nie zapominaj, że wśród Twoich wyborców jest pare pedałków. To, że się pukają w tyłek to nic. Nie Twój tyłek to się nie martw. A i tak Lechu z Jarkiem wprowadzą kiedyś publiczną chłostę za pedalstwo. No chyba, że Jarek będzie przeciwny. To wtedy wszyscy polubimy gejów.

  By Anonymous Karol, at 12:55 PM  

 • Ty Diable, Ty! Jeszcze komentujesz :D:D:D:D:D:D XD XD

  By Anonymous Surion, at 1:39 PM  

 • Wiele istnieje obsesji znanych na prawo:
  - obsesja aborcji i macicy, która dla mnie była do tej pory najbardziej wyrafinowaną formą bezmóżdża. Obserwujemy teraz pojawienie się obsesji analnej, co w zasadzie wskazuje, że najpewniej polska prawica ma obsesję seksualności. Nic odkrywczego, wiem, wiem... ale w tym ciekawe jest coś innego.
  abstrahując od tego, co zrobić z zarodkiem, który mógłby zostać homoseksualistą (wyskrobać, czy nie?)
  Ciekawi mnie ten brak możliwości zapanowania umysłów podobno wykształconych ludzi nad własnymi myślami dotyczącymi seksu. Seks w naszej kulturze jest tabuizowany, dlaczego więc grupa, która podtrzymuje owo tabu, jest jednocześnie grupą najczęściej werbalizującą swoje marzenia seksualne? I to na łamach gazet?

  By Anonymous socjopatyczna_malkontentka, at 2:35 PM  

 • Ja tam jestem zwolennikiem teori spiskowych w tej kwestii.

  PiS specjalnie wypuszcza takich ziomali na odstrzal, po to by statystyczny polak sie zadumal, i powiedzial: "Nie no, taka homofobia jest zla. Dobrze ze Cymanski jest taki rozwazny i nie popada nigdy w zadne ekskremum".

  Ot co.

  By Anonymous Uenifeu, at 12:09 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home