czwartek, grudnia 07, 2006

Rzyg

Trudno mi jest skomentować tzw. seks-aferę bez użycia przekleństw. Nie mam słów dla polityków, polityczek i ich wyborców, którzy "uroczo" komentują, że "ta pani" albo zgoła "laska" nie musiała "zarabiać tyłkiem", Łyżwiński to "dobry chłop, bo jurny", zaś Lepper "jest przystojny i elegancki" i "z taką by nie musiał". "Ha, ha".

Gilowska musiała odejść z rządu, kiedy pojawiło się podejrzenie o to, że z górą dwadzieścia lat temu nieostrożnie się wypowiadała w obecności agenta SB. Lepper, który jest oskarżany o wykorzystywanie seksualne kobiet, z rządu odchodzić nie musi. Nawet, jeśli oskarżenia się potwierdzą, najpewniej skończy się na wyrzuceniu Łyżwińskiego z Samoobrony. Giertych również nie musi odchodzić z rządu; neonaziści z Młodzieży Wszechpolskiej śpią spokojnie. Koalicja przeTrwa. Jeśli rzeczywiście istniał plan przeciągnięcia Rokity i części PO do PiS i pozbycia się Samoobrony i LPR, to plan ów chyba się nie udał. Udało się coś innego; udało się zobaczyć, jak wygląda twarz IV RP i jej rewolucji moralnej. Twarzą IV RP jest twarz pana posła Łyżwińskiego. Rodzina IV RP to poseł, jego żona i przymuszone do seksu kochanki. Moralnością IV RP jest moralność molestującego neonazisty.

Tak uroczo rozmawiają sobie na antenie Radia Maryja (to taka radiostacja, na urodzinach której gościł Pan Premier (który wygłosił przy okazji takie zdanie: "zmieniamy życie społeczne i publiczne, tak aby jedno z wielkich wezwań Radia Maryja o sprawiedliwość było zaspokojone i znalazło odzew" -- że zmieniają życie publiczne, to rzeczywiście trudno nie zauważyć) ksiądz prowadzący i znany z braku antysemickich poglądów felietonista Polskiego Radia:

"[...] jeśli te fakty są prawdziwe, to nie "Gazeta Wyborcza" je stworzyła, tylko poseł Łyżwiński. I to, niestety, poseł Łyżwiński wtedy musi być odpowiedzialny za to, co tam z tymi paniami wywija. Ha, ha.

Ha, ha. To ta sama sytuacja, jaka miała miejsce podczas tzw. taśm prawdy Renaty Beger.

- Tu jest pewna różnica, ponieważ "Gazeta Wyborcza" nie przyprowadzała tej pani do biura posła Łyżwińskiego.

Tak, tu jest taka różnica, ale zasada pozostaje mniej więcej podobna. Na pocieszenie powiem tylko, że małżonka pana posła Łyżwińskiego wczoraj do kamery powiedziała, żartując oczywiście, że skoro jej mąż zachował się jak mężczyzna, jak prawdziwy chłop, to tylko cieszyć się z tego powodu.

- Nie wypada mi komentować oświadczenia pani Łyżwińskiej. Było szczere czy nie? Być może było szczere, ha, ha.

Ha, ha. Dziękuję."

Ha, ha. Rzyg.

5 Comments:

 • Przepraszam , ale ktory neonazista molestowal i kogo? Jakos umknelo to mojej uwadze, a byc moze nie umknelo bo tego faktu nikgdy nikt nie napisal tylko tak w tym emocjonalnym pisaniu ci sie wymksnelo?
  Nie to abym bronila neofaszystow, ale lubie rzetelne pisanie.
  Abstrachujac juz od tego ze seks za posade jest aktem kryminalnym samym w sobie i ze Samoobrona jest organizajca kryminogenna, to jakby na to nie patrzec Aneta K, szczerze wyznala ze wolala dac d---y niz sprzatac w szkole bo na taka posade mogla liczyc.
  Sa ludzie ktorzy wybieraja uczciwa , ciezka prace i sa tacy co wola D--y dawac.

  By Blogger atkabe, at 9:48 AM  

 • spoko.
  1-dyny błąd Buhajów z Szamba bez Broni jest taki że nie wzięli tego na Klatę.
  jakby powiedzieli: tak, sypiamy z Tymi Paniami;
  (i Facetami, jak donosi dzisiejszy Der Dziennik) -- bo chcą -- dla Kasy, władzy czy czegośtam...
  a kto by nie sypiał?

  -- toby Lud ich poparł.
  (wyznaczając krótką Pokutę i dłuższą Spowiedź; bo od spowiedzi -- to dziś Fajne Media są...)
  Lud prosty jest; i ma w tym jakąś rację...
  ...............................
  a sex?
  Panie, sex -- to podstawa...
  szołbyznesu, Qltury, Sztuki... -- to i Polityki...
  (jeśli dobrze pamiętam ;-)
  ps.
  >> maggie
  (neo nazista -- to może nie (nie wiem ;-).
  (choć za wierzejskiego tobym sobie ręki nie dał; że GO ktoś nie...)
  ale naziści -- też Jurne Chłopy byli. i Staliniści, i Socjaliści; i Konserwatyści (nieco, lecz niewiele rzadziej)
  http://www.ooops.pl/blog/?p=1757

  By Anonymous makowski, at 9:56 AM  

 • Makowski: moze i jurne chlopy byli te neonazici kiedys tam, teraz jakos na jurnych nie wygladaja , dlatego pytam ktory to molestowal i kiedy bo takie emocjonalne kawalki bez dowodow to ponoc w Fakcie na codzien podaja.

  By Blogger atkabe, at 2:18 PM  

 • ja bym ich wszytskich pomolestowała: łopata i elektrycznym pastuchem. Już musi być źle bardzo - skoro wpływa to na moje zachowanie damy :|

  By Anonymous socjopatyczna_malkontentka, at 2:23 PM  

 • Socjopatyczna, takie damy, ajkei okolicznosći. Ja bym też. Czymkolwiek.

  By Anonymous Meg, at 9:03 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home