wtorek, stycznia 30, 2007

Zmartwieni obywatele spieszą z pomocą posłance

Łobywatele i łobywatelki! Towazyse i towazyski! Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o napisanie maila do pani Anny Sobeckiej. Rodzina tej nieszczęśliwej osoby przeżywa głęboki upadek moralny w związku z faktem, że pani Sobecka wychowując dzieci pracowała; pracuje nadal, mimo, że mąż (tudzież dzieci) ciągle żyje i powinien utrzymywać panią Annę. W związku z tym proszę Was o wysłanie kilku słów tej dobrej kobiecie pod ten oto adres. Wystarczy kliknąć i dać upust pozytywnym uczuciom wobec pani Anny, jakie dusicie w sobie. Ja jeszcze nie napisałem, ale od czego wieczór? Moje współczucie wobec biednej pani Anny, która musi zabijać w sobie kobiecość, zmuszając się do harówki ponad siły na rzecz naszej Ojczyzny jest niezmierzone. Ratujcie panią Annę! Wezwijcie ją do złożenia mandatu a jej męża, żołnierza w stanie spoczynku do natychmiastowego powrotu do pracy, aby rodzina pani Anny ("Jeśli chcemy, aby rodzina była zdrowa moralnie, nie widzę możliwości, aby matka pracowała") mogła znów być zdrowa moralnie!

PS. Być może należałoby również doprowadzić do zwolnienia z pracy córki pani Sobeckiej ("córka - pracownik administracyjny UMK"), ale tę akcję musiałby koordynować ktoś inny, bo ja osobiście nie mam nic przeciwko dzieciom pani Anny. Mimo, że pochodzą z rodziny głęboko przeżartej rozkładem moralnym.

6 Comments:

 • ten mąż, to już pewnie "spoczął" nie tylko w wojsku... a poza tym... są pewne granice estetyki...

  A.

  By Blogger Azarel, at 10:28 PM  

 • azrael: estetyka estetyką, ale my tu o moralności mówimy!

  By Blogger Oliveira, at 10:55 PM  

 • żal mi jej - ona jest tak głupia, że aż nie wie, co gada...
  Chyba, wraz z Marianem Piłką zwycieżyła w prywatnym rankingu malkontenckim na najgłupszego polityka w okresie działania danego rządu, sejmu itd.
  Chociaż jest jeszcze Wierzejski i Cymański... Sama nie wiem.

  By Anonymous socjopatyczna_m, at 6:29 PM  

 • PS, Sobecka jest instruktorką naturalnej metody antykoncepcyjnej - ma dwoje dzieci, nieładnie...

  By Anonymous socjopatyczna_nocą, at 1:14 AM  

 • Malkontentko, a min Orzechowski???? I "inicjacja młodych kobiet powinna odbywać się w rodzinie" Toż oni we troje są na czele peletonu. I nawet Lepper z zapylaneim jest daleko z tyłu stawki.

  By Anonymous Meg, at 9:09 PM  

 • Sama nie wiem meg, wybór taki duży :)

  By Anonymous socjopatyczna_pali_na_dobranoc, at 2:46 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home