wtorek, lutego 06, 2007

Dear God, please help me

"Układ rozrodczy kobiet i mężczyzn, zapłodnienie, ciąża i poród - takie tematy wzięli pod lupę pracownicy Ministerstwa Edukacji. Jak ustaliła "Rz", w ubiegły piątek aż do późnego wieczoru wertowali szkolne podręczniki i kserowali strony z ilustracjami np. zapłodnienia albo rozwoju płodu. Takie polecenie, według informacji "Rz", miał im wydać wiceminister edukacji i szef parlamentarnego Klubu LPR Mirosław Orzechowski."

Tanio i dyskretnie biologii nauczam. W programie ewolucja i prokreacja. Gwarantuję anonimowość i przyjęcie na studia.


Guz odpowiedział, że przyszedł "zaproszony na program, w którym miano dyskutować na temat kulis zamachu na papieża. W inscenizacji jakiejś dzikiej lustracji nie będę uczestniczył" - dodał.

ale mi sie podoba ta zadyma, sb jednak to była formacja na swiatowym poziomie

oczywiscie, nie popieram działań zbrodniczych ale przyznajcie struktury, konspira, agentura pierwsza klasa


Jego dymisja ma jednak ten walor, że wreszcie zaczęło się głośno mówić o temacie do niedawna zakazanym, a mianowicie o tym, że dla politycznego niejasnego celu, wspieranego przez medialny, raczej bezmyślny chór, zdemolowano wojskowy wywiad i kontrwywiad, że rzeczywiście polska armia jest ślepa i głucha. Dziś już wiadomo, że zamiast żołnierzy do Afganistanu mają jechać funkcjonariusze służb cywilnych, dla których gorączkowo szuka się mundurów, nie mający pojęcia o wojsku, że nie ma pieniędzy na operacje wywiadowcze, że nikt nie wie, jak ta osłona wywiadowcza i kontrwywiadowcza miałaby polegać...

etc.

6 Comments:

 • i mój Tatuś też kończył tajną szkołę
  w Podziemiu (= za niemca) i ja się załapałem
  na kilka Latających uniwersytetów
  (za Kommuny); no to i Dzieciom
  nie ma co żałować!
  niech se popodziemnią!
  natura narodowa taka.
  nic Legalnie.

  By Anonymous makowski, at 9:55 AM  

 • A mój dziadek był w armii polskiej - tej właściwej (pod Berlinem) a drugi to komendantem posterunku MO był, o! Tylko tata w Solidarności, buuu:(

  By Blogger makaron.ifk, at 1:11 PM  

 • Słonko, Tobie z mężem "Dear God" już był pomógł. Jeszcze miesiąc, dwa, a w rządzie nie będzie nikogo kto by powstrzymał Braci + Macierewicza + Wassemana przed realizowaniem swoich schizofrenicznych wizji w skali kraju. Cholera wie, na takim tle, to minister Durn wydaje się rozsądny i umiarkowany. Ciekawe czy przyjdzie czas, że i on poda się do dymisji nie chcąc dłużej firmować tego szaleństwa.

  By Anonymous Ajfel, at 1:50 PM  

 • A do Afganistanu polecą chłopaki z ZHR. Mają kwalifikacje. Umieją stawiać namioty, kopać latryny i bawić się w podchody. Ale ideologicznie są słuszni.I czy nie o to nam chodziło?
  I tylko jakos głupio przychodzi mi na mysl dziadek Stalin,. I jego machlojki w armii w 30 latach. Wam nie?

  By Anonymous Meg, at 9:39 PM  

 • "Cholera wie, na takim tle, to minister Durn wydaje się rozsądny i umiarkowany. Ciekawe czy przyjdzie czas, że i on poda się do dymisji nie chcąc dłużej firmować tego szaleństwa."

  Przepraszam, że się cytuję, ale zaczynam się siebie bać.

  By Anonymous ajfel, at 1:25 PM  

 • Ajfel, kto następny? Faktyznie, wieszczysz.....

  By Anonymous Meg, at 10:14 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home