środa, lutego 21, 2007

Durnoty i durnie -- część II

Tym razem serdeczne podziękowania dla Atkabe, na której blogu można znaleźć uroczy artykuł z The Irish Independent (znany organ prasowy WSI, opanowany przez komunistyczną zarazę), w którym mamy takie np. kwiatki (tłumaczenie moje):

"POLSKI Prezydent Lech Kaczyński został wczoraj nazwany ignorantem i wstydem dla Europy po tym, jak zasugerował, że szerzenie homoseksualizmu doprowadziłoby do zniknięcia ludzkiej rasy. Swoje uwagi wygłosił zaledwie godziny przed tym, jak minister sprawiedliwości Michael McDowell wygłosił w debacie parlamentarnej opinię, iż Irlandia miłuje (cherish) osoby homoseksualne, jako "równych obywateli".

[...] Senator David Morris, który twierdzi, iż był ofiarą ataków polskich homofobów, powiedział, że Kaczyński jest wstydem dla Unii Europejskiej. "Z pewnością jest kompletnie niewłaściwe, aby prezydent zaprzyjaźnionego kraju promował swoją ignorancję kosztem irlandzkich obywateli, którzy bardzo ciężko walczyli aby ustanowić swoje prawa człowieka i obywatela. Jego [LK] nonsensy na temat zagrożenia, jakie stanowi homoseksualizm ukazały jego bardzo ograniczoną inteligencję i były zdradą przyzwoitych Polaków."

[...] Senatora partii pracy, Mary Henry stwierdziła, że wypowiedzi prezydenta były dziwaczne. Jak dodała, zszokowały ją jego słowa. "Uważam, że jego argumenty o tym, że to (homoseksualizm) miałoby prowadzić do wyginięcia rasy ludzkiej było naprawdę dziwaczne. Twierdził, że Polacy i my jesteśmy do siebie bardzo podobni. Nie jestem tego taka pewna. To dobrze, że ludzie usłyszeli te niewiarygodne poglądy na własne uszy", dodała."

Co o tym napisały polskie gazety? Nic. Czy mnie to dziwi? Nie. Jakiej reakcji Kaczyńskiego i jego Fotygi się spodziewam? Pozwów przeciw irlandzkim senatorom o obrazę głowy państwa i opisania The Irish Independent tak, jak ja żartobliwie napisałem w pierwszym akapicie. Ewentualnie -- jeżeli znajdzie się w buraczano-kartoflanym towarzystwie ktoś z odrobiną rozumu -- martwej ciszy.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home