poniedziałek, marca 05, 2007

Pozdrowienia dla wyborców IV RP

"Możemy udowodnić, że Pomorze potrafi być pisowskie. To jest początek, a jeśli spotkamy się tu za trzy lata, to zobaczycie, że PiS na Pomorzu będzie wielki - mówił Kurski. - Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić.

Poseł mówił dalej: - Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającemu rządowi. Trzeba wymienić aparatczyków pamiętających PRL."

Teraz, kurwa, IV RP. Chwała nam i naszym kolegom. Ch... precz.

4 Comments:

 • Paradoksalnie to ze on o tym mowi tak dlugo po wyborach, oznacza ze nie jest jeszcze tak zle. Jest ciśnienie z dołu aby było inaczej, ale bulterier czuje presje i najwyraźniej jest jakaś ściana której przeskoczyć nie może.

  By Anonymous uenifeu, at 12:27 AM  

 • wykrwawię się przeciwko PiS-owi, bo skor można dla nich, to przeciwko nim także. Uwielbiam ich skojarzenia słowne.
  Uwielbiam: menstruacja nieustająca :)

  By Anonymous socjopatyczna_malkontentka, at 12:41 AM  

 • uenifeu: a ja mam inne skojarzenie. Po pierwsze, nie wierzę, że Kurski kiedykolwiek wierzył w rewolucję moralną i kiedykolwiek się przejmował czymś innym, niż władza. Po drugie, Wielki Jarosław o tym wie, ale nie przeszkadzało mu to z hukiem Kurskiego wywalić, a potem po cichu przyjąć z powrotem. Taka moralność, jacy rewolunci. No i po trzecie, za SLD takie rzeczy pisało się w SMSach, a za PiSs wygłasza je na zlocie partii otwartym dla prasy. To rzeczywiście pewna rewolucja. Kojarzy mi się z rewolucją świń, które ogłaszają, że koryto jest ich, im się należy, a pozostałe zwierzęta mają najpierw udowodnić, że też są świniami, zanim im coś skapnie.

  By Blogger Oliveira, at 8:48 AM  

 • Ale to ze PiS jest żądny władzy i tylko na całkowitym zawładnięciu władzy im zależy wiadomo było od wyborów. Kurski jedynie potwierdził to głośno i donośnie aby nie było juz żadnych wątpliwości. Osobiście wolę tą pyche i butę prezentowaną przez Kurskiego niż ścieme o rewolucji moralnej, państwie solidarnym i IV RP.

  By Blogger atkabe, at 10:14 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home