czwartek, maja 17, 2007

Aaaa....

„Jeżeli potwierdzą się obecne prognozy demograficzne, nasz kraj już za kilka dekad może stać się oazą białego człowieka”. Zdaniem Likowskiego inną drogę wybrały Francja, Belgia, Holandia czy Wielka Brytania: „Miliony Murzynów, Arabów, Turków czy Pakistańczyków zalewają te państwa tak skutecznie, że już za kilkadziesiąt lat biali będą stanowić we własnych ojczyznach mniejszość. Dlatego nie może dziwić tak wielka chęć przyjmowania nowych, ale jednak »białych « państw do Unii Europejskiej. Żaden zachodni rząd nie będzie powstrzymywał napływu Polaków, Rumunów czy Bułgarów na własny rynek pracy. Bo ci ludzie - w odróżnieniu od innych ras i religii - są doskonałym materiałem do asymilacji i wzmocnienia »białego materiału genetycznego «”.

(Michał Likowski, nowy szef łódzkiej TVP, poprzednio pracownik "Skrzydlatej Polski" i magazynu "Raport", członek LPR i Młodzieży Wszechpolskiej. W oczywisty sposób bardziej przygotowany do prezesury łódzkiej TVP niż poprzednia szefowa, Małgorzata Potocka, aktorka i producentka filmowa, która kierowała łódzką TVP od stycznia 2006)

Pozwolę sobie to skomentować w sposób nieprzyzwoity (powiedziałbym "nieparlamentarny", ale patrząc na polski parlament mam wątpliwości) -- KöRWA! Skąd się tacy biorą?

3 Comments:

 • Pozwolę sobie to skomentować w sposób nieprzyzwoity: z takich właśnie klimatów jak Pani Potocka.
  ona (też) -- moim nieskromnym -- się do tego nie nadawała. i otworzyła Pole.
  niekompetencji.
  no to...
  ps.
  wszelkie posądzanie mnie o bycie pisowskim rob-bootem czy inne tego typu insynuacje
  -- traktować będę ze Śmiertelną Powagą...

  By Anonymous makowski, at 11:43 PM  

 • Hej, sledze Twojego bloga od jakiegoś czasu i jakiś czas tenu postawnoiłem z małżonkiem zalozyc swoj. Dzisiaj użylem Twojego posta. Zapraszam w odwiedziny. Pozdrawiam, K(2)

  http://klubkik.blogspot.com/2007/05/oliveira-wyhaczy-pikn-wypowied-pana.html#links

  By Blogger KiK, at 12:54 PM  

 • E, facet jeszcze dość umiarkowany jak na reprezentowaną formację. Na mnie znacznie większe wrażenie zrobił pewien dyrektor departmantu w MEN, gdy ogłosił, iż niektóre ulice polskich miast, witryny sklepowe i media aż ociekają od promocji homoseksualizmu i pornografii.

  By Anonymous Tomek Ł, at 9:44 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home