sobota, maja 26, 2007

Módl się w domu po kryjomu

"Być może u nas wszystkich powstaje pytanie czy ten akt jest na dzisiejsze czasy? Czy ten akt duchowy i religijny, nie jest przekroczeniem granicy słusznej autonomii miedzy polityczną i legislacyjna pracą sejmu, a wymiarem nadprzyrodzonym? Być może znajdą się i tacy, którzy będą postulować, aby wiara i religia posłów pozostawała ich sprawa prywatną, jak to było za tamtych czasów."

Pfffkhmkhmkhm. No w kraju neutralnym religijnie mieliby się znaleźć jacyś tacy co by postulowali, żeby wiara i religia posłów pozostawała ich sprawą prywatną? Księże arcybiskupie, niechże ksiądz mnie nie rozśmiesza.

EDIT: Jest jeszcze śmieszniejsza wiadomość!!

"Piotr Strzembosz, wybrany do Sejmiku z listy Platformy Obywatelskiej poinformował, że w piątek do Prokuratury Rejonowej Śródmieście Północ w Warszawie zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez organizatorów i uczestników pochodu 1-majowego w Warszawie, polegającego na propagowaniu systemu totalitarnego. W uzasadnieniu czytamy, że złamania prawa dopuścili się uczestnicy demonstracji, którzy nieśli flagi i transparent z emblematami sierpa i młota oraz mężczyzna ubrany w koszulkę z wizerunkiem Che Guevary."

No, to mój blogasek jak amen w pacierzu wygłaszanym przez neutralnych politycznie posłów zostanie zamknięty za propagowanie systemu totalitarnego. (Jak już wystawią europejski nakaz aresztowania mojej osoby, rzecz jasna...)

2 Comments:

 • Hello,

  Takie male pocieszenie ze nie tylko u nas jest wesolo:

  'One former interpreter who was discharged, Stephen Benjamin, says his work was so vital that his supervisor tried to persuade him to sign a statement saying he was straight.'

  http://gayworldreport.blogspot.com/2007/05/gay-threat-bigger-than-terrorist-threat.html

  Wybacz, troche nie na temat ale nie moglem sie powstrzymac ;-)

  By Anonymous adam, at 8:52 PM  

 • buhahaaa! 1 maja... mieszkamy w kraju tumanów i idiotów. zastanowiłby się jeden z drugim, popatrzył na Jarka i pomyślał o totalitaryźmie...

  By Anonymous MG, at 9:00 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home