środa, maja 16, 2007

Zieeeew...

"Jak powiedział Giertych, istotą projektu jest to, by organizacje zajmujące się propagowaniem homoseksualizmu nie miały wstępu do szkół. Według niego, "zjawisko to rzeczywiście się szerzy". Wyjaśnił, że o tym jakie faktycznie organizacje będą mogły wchodzić do szkół będą decydować sami dyrektorzy szkół.

Cytując uchwałę Sądu Najwyższego minister edukacji powiedział, że "propaganda to każde zachowanie polegające na publicznym prezentowaniu danego przekonania w zamiarze przekonania do niego". "

Czy pan Giertych mógłby pokazać JEDNĄ osobę, która została "przekonana" do zostania homoseksualistą? JEDNĄ. Chyba nie wymagam zbyt wiele...

[dodane o 17:03]

"Odniesienie do komunizmu i faszyzmu pojawiło się, gdy wicepremier odpowiadał na pytanie, dlaczego zakładamy, że obecność organizacji homoseksualnych w szkole jest automatycznie propagowaniem samego homoseksualizmu. Na takiej samej zasadzie, jak - uważam - że organizacje komunistyczne czy faszystowskie nie miałyby prawa przychodzić do szkoły i mówić pogadanek o swoich postawach. Po prostu nie. To nie jest miejsce na tego typu prezentacje - stwierdził Giertych. Czy homoseksualizm jest tak samo zbrodniczy jak faszyzm - tego Roman Giertych już nie wyjaśnił."

Tego to ja już komentować nie będę, bo nie mam czasu. Idę zmienić kolegę kapo, nowy transport więźniów przyjechał.

1 Comments:

  • to ja Pajacyk. ma Pan rację. ja też nie lubię Szkoły.
    bardzo słusznie że Pan Minister nie chce żebyśmy do niej chodzili.
    a bo Szkola szerzy.
    i ja się z tym zgadzam Prosze Pana.

    By Anonymous Pajacyk, at 4:39 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home