sobota, czerwca 16, 2007

I co komuszki?

Mówiliście, że rząd nie zajmuje się gospodarką? Że nie reformuje? A tu proszę, jaką ustawę przyjął nasz ókohany Sejm:
Utworzenie sklepu o powierzchni sprzedaży powyżej 2 tys. metrów kw. będzie wymagać zezwolenia gminy i sejmiku wojewódzkiego - zdecydował Sejm. Zezwolenie natomiast nie będzie wymagała budowa obiektu handlowego o powierzchni handlowej do 400 m kw. [...] Ustawa o WOH uzyskała negatywne stanowisko rządu. Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dwukrotnie stwierdzał jej niezgodność z prawem europejskim. Odrzuciły ją też dwie komisje senackie oraz Biuro Legislacyjne Senatu jako niezgodną z Konstytucją RP i prawem Unii Europejskiej. Negatywnie o ustawie wypowiadali się również przedstawiciele branży handlowej oraz eksperci Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych (PKPP) "Lewiatan".

I co komuszki? Senat odrzucił, rząd się sprzeciwił, ustawa jest niezgodna z prawem europejskim, z Konstytucją RP, negatywnie wypowiadali się kapitaliści i wyzyskiwacze. Czyż trzeba jeszcze więcej rekomendacji? My, Sejm, jeszcze pokażemy, że ustawa lustracyjna to nie był najgorszy gniot, jaki potrafimy uchwalić! Alleluja i do mediów, chwalić się, jacy z nas patrioci i katolicy!

1 Comments:

  • cudowne, po prostu cudowne, guzik jest wzruszony do trzewi samych.

    guzik jest wierzacy i w koalicje chamow z warholami wierzy jak w obrazek. troche gorzej, ze wierzy w nia tez jakie 30% obywateli tego kraju, tym razem na serio:/

    pzdr
    g

    By Anonymous guzik, at 5:57 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home