niedziela, lipca 22, 2007

Mazur, wody glazur... etc.

Kompletnie nie ciekawi mnie sprawa Mazura, niemniej jednak nader symptomatyczne dla pisilisu i publicystów rządowych są następujące dwa cytaty:
W świetle prawa Edward Mazur jest niewinny. Sędzia uznał, że dowody jakie przedstawili prokuratorzy nie uprawdopodabniają nawet jego winy, że prokuratorzy nie mają nic - mówi mec. Roman Rewald. Prokuratorzy mieli miesiące na przekonanie sądu, że Mazur jest winny podżegania do zabójstwa gen. Marka Papały - mówi. [...] Władze amerykańskie i tak wykazały się dużą dozą dobrej woli - mówi Rewald. To zasługa ministra Ziobro, że przekonał władze amerykańskie, że trzeba dokładnie zbadać dowody. Ale ocena tych dowodów należała do sądu i sędzia przeprosił Mazura po orzeczeniu, i wypuścił go z aresztu. Bo prokuratura nie miała na niego nic.
Ci, którym zależało na tym, żeby Mazur nie został oddany w ręce polskiej policji, zacierają teraz z radością ręce. Jest bowiem w Polsce, o czym jestem przekonany, bardzo wielu ludzi, którzy mogą obawiać się jego zeznań. [...] Wpływ na wczorajsze postanowienie sądu w Chicago miała zapewne delikatna misja, jaką zlecono byłemu oficerowi SB, a później UOP i ABW pułkownikowi Ryszardowi Bieszyńskiemu. Bieszyński - przypomnijmy - pojechał specjalnie do USA, by stanąć za balustradą dla świadków obrony Mazura. Tylko naiwni mogą wierzyć, że były esbek z własnej nieprzymuszonej woli zrobił wszystko, by Mazur nie znalazł się w Polsce. [...] Może więc brak ekstradycji to nie słabość polskiej prokuratury, ale wpływy naszych rodzimych ciemnych sił, których macki sięgają aż na grunt amerykański?
Układ, panie, układ, szara sieć i stolik z bardzo długimi, eee, mackami. Wywalajcie dalej wszystkich ludzi po trzydziestce, z doświadczeniem i kwalifikacjami, przyjmujcie dalej pociotki i znajomych Ziobry i Leppera, będzie więcej sukcesów.

Etykiety: , , , , ,

3 Comments:

 • macki.
  nic, tylko Ma Cki.
  inaczy Panie bym cóś poczuł...
  ps.
  już gdzieś dawałem; ale jakiś amerykański
  (= zapewne z KomPartii usa)
  profesor prawa dał głos do Chicago Sun; i powiedzial, że tylko ok. 10- max. 20% wniosków extradycyjnych jest w usa ODRZUCANYCH.
  a MY -- NIE BĘDZIEMY Z WIĘKSZOŚCIĄ; bo WIADOMO...

  By Anonymous makowski, at 8:50 AM  

 • Jak chcecie sie naprawde posmiac z nawiedzonego prawicowego wariata, to radze posluchac co ma do powiedzenia: "Wujek Samo Zło w Woobie Doobie z 060730".

  Jego wypowiedz wrzucono na "Wrzute"...: http://lustro01.wrzuta.pl/audio/vVzroRe1lD/ ... dodano tam taki opis: "Wariat dzwoniący do radia TOK FM":)

  By Anonymous Anonimowy, at 8:52 PM  

 • No proszę, znów Blizna 5, tylko tym razem w przebraniu.

  By Anonymous socjopatyczna_malkontentka, at 1:49 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home