sobota, sierpnia 11, 2007

[*]

PiS czeka obecnie na odpowiednie oświadczenie ze strony Platformy Obywatelskiej dotyczące wcześniejszych wyborów. Jego brak, zdaniem premiera będzie oznaczał sojusz PO z SLD. [...] Przedterminowe wybory mają być plebiscytem, w którym naród będzie musiał odpowiedzieć sobie jakiej Polski oczekuje. Czy takiej, która walczy z korupcją - czyli superpatologią Polski, nadużyciami. Czy chcą naszej Polski, bezpiecznej, walczącej z nadużyciami, gdzie chronieni są wszyscy obywatele zarówno prawnie jak i ekonomicznie, czy takiej którą proponują nasi oponenci, takiej, która chroni oligarchów i wszystkich silniejszych - powiedział premier Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej, po posiedzeniu rady politycznej PiS.
Spieprzaj, dziadu.

Etykiety: , , ,

2 Comments:

  • Proste jak konstrukcja cepa: albo z nami albo za korupcją. Przy takim założeniu jeżeli komuś się np. nie podoba Fotyga - od razu wiadomo - popiera korupcję i układ. Jest to żałosne, ale prawdziwe.
    I nawet już nie chce się przypominac o takich drobnych szczegółach, jak to, ze to nie jakieś egzekutywy czy inne posiedzenia władz partii ustalają termin wyborów itp. Od tego mamy sejm.

    By Anonymous marzatela, at 6:59 PM  

  • No właśnie, myślenie partyjna na wierzchu, a poluktrowane z wierzchu "bogoojczyźnianością" i troską o wszystkich. Troską? A spieprzaj, dziadu.

    By Anonymous socjopatyczna_malkontentka, at 3:09 PM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home