sobota, sierpnia 11, 2007

Nastrój kabaretowy

"O akcji CBA powiedział mi na osobności minister Zbigniew Ziobro - ogłosił Andrzej Lepper. Na konferencji prasowej zwołanej po wyjściu ze szpitala szef Samoobrony szczegółowo opisał spotkanie, podczas którego miało dojść do przecieku. [...] Ziobro był wylewny, mówił dużo o różnych sprawach. Pan minister powiedział mi bardzo wyraźnie żebym uważał na to, co robię, bo CBA prowadzi szeroko zakrojoną akcję w ministerstwie rolnictwa dotyczącą spraw odrolnienia gruntów"

"Posłowie PiS bagatelizują i wyśmiewają słowa Andrzeja Leppera o Zbigniewie Ziobro. - Lepper jest niewiarygodny - mówi Marek Suski. - To jest absurdalne - komentuje Tadeusz Cymański. - Lepper chce odwrócić uwagę - dodaje Karol Karski. [...] Cymański jest zdania, że wystąpienie Leppera "pogłębia tylko nastrój kabaretowy"."

"Prokurator Krajowy Dariusz Barski wezwał w sobotę lidera Samooobrony Andrzeja Leppera do wstawienia się niezwłocznie w prokuraturze. "Z uwagi na wagę informacji przekazanych w dniu dzisiejszym przez Pana Andrzeja Leppera, a dotyczących bezpieczeństwa państwa, zgodnie z którymi to informacjami, osoba odpowiedzialna za przestrzeganie prawa w kraju, znalazła się w kręgu podejrzanych o ujawnienie tajemnicy o operacji specjalnej, proszę by Pan Andrzej Lepper niezwłocznie stawił się w prokuraturze bądź innym wskazanym miejscu celem natychmiastowego złożenia zeznań" - napisał Dariusz Barski w komunikacie."

"Giertych: Premier powiedział, że zrywa koalicję z LPR"

Wiecie co? Jadę po zakupy. Do widzenia.

Etykiety: , , , , , , , , ,

4 Comments:

 • Chciałem tylko napisać, że świetny blog i świetne komentarze do rzeczywistości.
  Gratulację queerowego ujęcia :)
  Dorian Gray

  By Anonymous Wulgaryzm, at 1:25 PM  

 • Hmm... Skoro już każdy każdego w tej sprawie oskarża, to może po prostu powołać jednak tę komisję śledczą? Ale togo PiS bardzo się boi... Ciekawe dlaczego ;-)

  By Anonymous doodge, at 1:37 PM  

 • >> doodge
  ...każdy każdego...oskarża...
  ależ to fajnie jest Gadać; a bo Lud to lubi...
  i na tym to ONI sie znają; a na innych sprawach...

  By Anonymous makowski, at 3:28 PM  

 • Ja tylko za RMG (i jego felietonem z Polityki) upominam się o dobre imię kabaretu. W kabarecie jest śmiesznie, ale inteligentnie. Nie to co w polityce. (Wiem, że to uwaga do posła Cymańskiego tym razem, ale tyle słyszę porównań do kabaretu, że warto to powtarzać...)

  By Anonymous PAK, at 9:20 AM  

Prześlij komentarz

Links to this post:

Utwórz link

<< Home